Dikmen Halı Yıkama

Dikmen halı yıkama;

Dikmen halı yıkama, Ankara’nın Dikmen ilçesinde ve civar ilçelerde hizmet vermekte olan bir şirkettir. Dikmen halkımızın “halı yıkama” işlemleri ile ilgili olarak öncelik verdiği şirketlerde biri olmamızın temel sebepleri şunlardır;

 • Tam zamanında adresinize gelip halılarınızı teslim alıyor olmak,
 • Halılarınız üzerinde en iyi şekilde steril temizlik sağlamak,
 • Halılarınız için antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde temizlik sağlamak,
 • Halılarınızın özel olarak paketlenmesini sağlayarak, tam zamanında teslimatını yapmaktır.

Yukarıdaki niteliklerimiz Dikmen genelinde yaşamını sürdürmekte olan halkımız tarafından birincil sebepler arasında yer almaktadır. Böyle bir durumda insanlar ekonomik fiyatlar ile birlikte kirli halılarının temizliğinin sağlanması için bizi tercih edebilmektedir.

Bir halı bile olsa bize ulaşmalısınız;

Şirketimiz kalite standartlarından ödün vermeden iyi bir hizmet politikası yürütmeyi amaç edinmiştir. Tek bir hali dahi olsa bize ulaşmanız durumunda ekiplerimiz adresinize geliyor ve kirli olan halılarınızı teslim alarak halı yıkama şirketimize getiriyor. Halılarınız için kapsamlı bir temizlik şirketimizde sağlanmaktadır.

Şirketimiz öncü bir kuruluştur;

Dikmen halı yıkama şirketimiz Ankara genelinde halı yıkama sektöründe öncü kuruluşlardan biri olarak görülmektedir. Bunun ise en önemli etkenlerinden bir tanesi halı yıkama sektörüne kazandırmış olduğumuz ilkler, prensipli çalışma ve yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerdir. Türkiye genelinde birçok insan son 20 yıla kadar halılarını evlerinin balkonlarında ya da imkân varsa çatı katlarında yıkamayı tercih etmekteydi. Lakin insanlar artık ekonomik fiyatlar halılarının her bir noktasında eşit temizlik elde edebiliyor olduğu için Dikmen halı yıkama şirketimizi tercih etmeye başlamışlardır. Evinizde gün boyu uğraştığınız ve enerji kaybettiğiniz anları sıradan deterjanlar ve çıkmayan lekeler ile özdeşleştirecek olursak epey sorunlu bir süreç beraberinde gelecektir. Böyle bir durum olmasına izin vermek istemezsiniz değil mi?

Bize ulaşmanız durumunda neler olacak biliyor musunuz?

Dikmen halı yıkama şirketimize ulaşmanız durumunda yapılacak olan işlemler için ilk olarak internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Bunun akabinde ise;

 1. 1. Şirketimiz adresinize gelecek ve kirli olan halılarınızı rulo haline getirerek araca yükleyecektir.
 2. 2. Kirli olan halılarınız şirketimize getirilecek ve ilk olarak halılarınızın kuru temizliği sağlanacak.
 3. 3. Halılarınız için yüksek buhar gücüne sahip makineler ile antibakteriyel temizlik sağlanacaktır.
 4. 4. Halılarınızın bu aşamadan sonra halı yıkama makinelerimize alınması sağlanır.
 5. 5. Halılarınız özel deterjanlarla, her bir noktasında eşit temizlik elde edilecek şekilde yıkanır.
 6. 6. Halı yıkama işlemleri bittikten sonra halı sıkma makinesine alınır.
 7. 7. Bu aşamada ise halılarınız kuruma odasına alınır.
 8. 8. Halılarınız kuruduktan sonra rulo haline getirilerek paketlenir ve teslimata hazırdır.

Halılarınız teslimata hazır bir hale getirildikten sonra müşterimiz telefon ile aranır ve müsaitlik durumu öğrenilir. Gün içinde müsait olması halinde servis ekiplerimiz adresinize gelir ve tertemiz halılarınızı sizlere sunar. Halılarınızı tek, tek açarak kontrol edebilirsiniz. Eğer beklentilerinizi karşılayacak şekilde bir temizlik görmüşseniz ödemenizi yapabilirsiniz. Eğer yeterli olmadığınızı düşünüyorsanız ve halı üzerinde lekelerin çıkmamış olduğunu görüyorsanız (ki böyle bir durum söz konusu olmamaktadır) tekrar ekiplerimiz halılarınızı şirketimize getirerek halılarınızın temizliğini sağlayacaktır.

Dikmen halı yıkama şirketimiz beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanmasını sağlayacak ve halılarınızda kusursuz bir temizlik sağlayacaktır. Dikmen halı yıkama şirketimizin tercih edilmesi durumunda tertemiz halılara sahip olmanız mümkün olacaktır. Daima ekonomik fiyatlar ve hızlı teslimatlar ile beraber hizmet veren şirketimiz Ankara genelinde öncü kuruluşlar arasında gelmiştir.

Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK