Dikmen Halı Yıkama Fabrikası

Dikmen’de halı yıkama hizmetleri;

Bilindiği gibi kış aylarında her zaman halılarımız perdelerimiz ve koltuklarımız soba ve kalorifer isi yüzünden ise kokmakta ya da kararmaktadır. Özellikle kış aylarında olduğumuz için halılarımızı kendimiz yıkama yapamayız ya da silemeyiz.

Üzerinden üç dört ay gibi bir süre geçtiği için de ilkbahar geldiğinde ne kadar silsek de kendimiz de yıkasak istediğimiz temizliğe kavuşamamaktadır. Aynı zamanda silme işlemi halılarımızda oluşan bakteri küf ve mayteları temizleyemediği gibi sterilize de etmeyecektir.

Bahar temizliğinde halılarınızı ekonomik fiyatlarla yıkıyoruz;

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte tüm bayanlarımız bahar temizliği yapmak isteyecektir. Fakat halınızı kendiniz yıkar iseniz halınızın deseni solabilir ayrıca rengi de akabilir. Üstelik halınızı kurutma işlemi de oldukça uzun da süreceği için halınız ıslak kalarak koku yapabilmektedir. Bu koku kalıcı durumda olabilir. Yani halınızı serdiğinizde odanızı kötü bir koku kaplayabilir. İşte tüm bu durumlardan kurtulmak için yapılması gereken şey aslında bellidir. Tabi ki yapmanız gereken tek şey dikmen halı yıkamayı aramaktır.

Hızlı ve profesyonel çözümler için bize ulaşmalısınız;

Size bir telefon kadar uzak olan firmamız uzman ekibimiz ile birlikte sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Bir telefon ederek ya da internet sitemize girip adresiniz ile birlikte numaranızı ve halınızın hangi tarihte alınmasını istediğinizi belirtmeniz yeterli. İstediğiniz tarihte evinize gelip halılarınızı alıyor özel deterjanlarımız ve makinelerimiz ile yıkama işlemini gerçekleştirip ardından halılarınızı özel makinelerimizde kurutup yine söz verdiğimiz tarihte halınızı evinize teslim ediyoruz.

Halılarınız hem steril hem de lekesiz olduğu gibi oldukça güzel kokacaktır. Üstelik rengi ilk aldığınız gün ki gibi parlak olacak ve desenleri oldukça düzgün duracaktır. Oldukça kısa süren bu işlemler sayesinde halınıza oldukça kısa zamanda kavuşacaksınız. Üstelik temiz halılarınıza kavuşur iken hiç yorulmayacaksınız. Bizi herkese tavsiye edecek ve tüm halılarınızı bize yıkatacaksınız.

Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK