Dikmen Halı Yıkama Hakkında Genel Bilgiler

Dikmen Halı Yıkama Hakkında Genel Bilgiler

Halı temizleme işlemleri Ankara genelinde pek çok insan tarafından tercih edilen şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekonomik fiyat garantisi ve profesyonel hizmet kalitesi almak isteyen bireyler ve kurumlar tarafından tercih edilen şirketimiz sizlere Ankara genelinde ve Dikmen genelinde hizmetler vermektedir. Dikmen halı yıkama bugün birçok insanın beklentisini karşılamakta ve evlerinizden kirli halıların özel servislerimiz ile alınması akabinde her bir noktasında eşit düzeyde halı temizliğinin sağlanarak antibakteriyel niteliklere uygun bir halı temizliği akabinde sizlere sunulması sağlanmaktadır.

Halılarınızı nasıl yakıyoruz?

  1. Kirli halılarınızı evinize gönderdiğimiz özel servisler ile aldırıyoruz.
  2. Halılarınızı şirketimize getirdikten sonra kuru halde iken temizliğini sağlıyoruz.
  3. Halılarınız üzerine yüksek buhar gücüne sahip makinelerimiz ile dezenfekte yapıyoruz.
  4. Halılarınızı alanında profesyonel halı yıkama makinelerimize aktarıyoruz.
  5. Halılarınızın her bir noktasında eşit düzeyde bir temizlik sağlıyoruz.
  6. Bu süreçte halılarınıza herhangi bir şekilde tahribat uygulanmamaktadır.
  7. Halılarınızı kurutuyor ve tekrar paketleyerek sizlere sunuyoruz.


Halı yıkama işlemleri için alanında profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan şirketimiz tertemiz halılara sahip olabilmeniz için sizlere daima en uygun koşullar altında çalışmalar sağlamaktadır. Makine yapımı halıların temizliği, peluş halı, akrilik, samur, bez taban, kilim, shaggy, nepal halısı, step halı, jel ya da kaymaz tabana sahip halı, yün halı, yün shaggy, yün nepal, yün bez taban halıların temizliği sağlanmaktadır. Isparta halısı, Hereke, Milas, Tibet, Yağcı bedir, Yörük, Sumak, Ladik, Bünyan, Çin, Kars dokuma halı, İran halısı ve diğer aklınıza gelebilecek olan her türlü halı yıkama işlemleri için Ankara’nın Dikmen’inde yaşayanlar için kusursuz bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş olan şirketimize ulaşabilirsiniz.

Bize nasıl ulaşabilirsiniz?

1- Web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizi arayabilirsiniz.

2- Adres bilgilerimiz üzerinden direkt olarak şirketimizi ziyaret edebilirsiniz.

3- Mail adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Halıları ne kadar süre içinde tekrar yıkatmalıyım?

Biliyorsunuz ki halılar gün içinde sürekli olarak üzerinde olmamız dolayısı ile temiz ya da kirli çorap / ayaklar ile üzerinde gezildiğinden dolayı mikropları kolayca içeriğinde hapsetmekte olan bir yapıya sahiptir. Halılarımızın temizliğini en geç altı aylık süreçler ile gerçekleştirmekte fayda olacaktır.

Halı yıkama işlemleri için neden bizi tercih etmelisiniz?

İlk olarak belirtmekte fayda var ki iyi bir halı yıkama işleminin gerçekleştirilmesini istiyorsanız ve gereksiz enerji kayıplarının önüne geçilmesini isterseniz direkt olarak şirketimize ulaşmakta fayda olacaktır. Bize ulaşarak halı temizliği konusunda bir adım önde olabilirsiniz. Çünkü sizlere Ankara genelinde daima kusursuz bir şekilde hizmet sunmayı amaç edinmiş olan şirketimiz halılarınızın herhangi bir şekilde yıpranmasına sebebiyet vermeden kusursuz bir halı temizliği sağlamaktadır. Halılarınızın el dokuması halı olması ya da halılarınızın makine ile dokunmuş olması fark etmeksizin başarılı sonuçların elde edilebiliyor olduğu şirketimiz genelinde tercih edilmekte olan halı yıkama deterjanlarının insan sağlığı için herhangi bir şekilde zararlı bir etki barındırmıyor olduğunu bildirmek isterim.

Bizi tercih etmeniz durumunda halılarınız yalnızca ilkbahar ve yaz mevsiminde değil yılın her günü tertemiz bir hale gelebilmektedir. Bugün birçok paravan şirket ilkbaharın gelişi ile beraber halı temizliği üzerine bir açılış göstermekte ve yaz bitişinde şirketi kapatmaktadır. Biz ise yıllardan beri Ankara genelinde adımızı duyurmuş ve halı yıkama sektörünün öncü kuruluşları arasında yerimizi alıyor olmamız ile bilinmekteyiz. Dikmen halı yıkama şirketimizin tercih edilmesi ile beraber tertemiz halılara sahip olmanız yanı sıra halılarınız üzerinde antibakteriyel olma garantisi de şirketimiz tarafından sizlere sunulmakta olan bir ayrıcalıktır.

Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK