Halı Yıkama Dikmen

Halı Yıkama Dikmen
 
Dikmen halı yıkama hizmeti veren firmamız, profesyonel halı yıkama hizmeti sunmakta ve müşterilerine ekonomik bir hizmet vermektedir.
Firmamız uzun zamandır Dikmen’de halı yıkama hizmeti vermektedir. Yalnızca Dikmen’de değil birçok semte halı yıkama hizmeti veren firmamız, halı yıkamada uzman bir firmadır. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren firmamız, alanında uzman personellerden oluşmakta ve halı yıkamaya dair gerekli belge ve izinlere sahiptir. Bununla birlikte firmamız personelleri de alanında eğitimli ve uzman kişilerdir.
Halı yıkama hizmeti veren firmamız, kendini her zaman geliştirmekte ve modern teknolojiler kullanarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Bu doğrultuda halı yıkamada son model halı yıkama makinaları kullanılmaktadır. Bununla birlikte firmamızın halı yıkamada kullandığı deterjanlar, özel içeriklere sahip deterjanlardır. Bundan dolayı halılarınızdaki kir ve lekeler çıkarılır ve derinlemesine bir temizlik sağlanır.
Hijyenik bir hizmet sunmaya özen gösteren firmamız, halılarınızı derinlemesine yıkayacak ve kullandığı özel deterjanlar sayesinde halılarınız uzun süre kirlenmeyecektir. Firmamız, halılarınızı yıkarken, çamaşır suyu gibi halılara zarar verecek deterjanlar kesinlikle kullanmamaktadır. Bununla birlikte çıkmayacağını düşündüğünüz lekeler de bulunuyorsa, firmamız bu lekeleri ilk yıkamada çıkaracaktır.
Derinlemesine Halı Yıkama
Halı yıkama Dikmen hizmeti veren firmamız, kaliteli bir hizmet sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. Uzman bir ekipten oluşan firmamız, halılarınızı ortalama 2-3 gün içerisinde yıkayacak ve adresinize teslim edecektir. Fakat bayram öncesi gibi dönemlerde bu süre uzayabilmekte ve firmamız bu dönemlerde halılarınızı almadan önce size bu bilgiyi mutlaka vermektedir. Firmamız personelleri halılarınızı adresinizden alarak yine adresinize teslim edecektir. Aynı zamanda size belirttiği gün halılarınızı teslim edecek ve size bu konuda herhangi bir mağduriyet yaşatmayacaktır.
Halılarınızda derinlemesine temizlik sağlayacak olan firmamız, birkaç aşamada halılarınızı en iyi şekilde yıkayacaktır. Halılarınızda yıkama sonrasında hiçbir leke kalmayacaktır. Çıkmaz dediğiniz lekeleri dahi çıkaran firmamız, halılarınızın hem yüzeyini hem de ters tarafını yıkayacak ve halılarınızda derine inmiş lekeler çıkacaktır. Halılarda çay, kahve, meyve gibi lekeleri özel deterjanlar kullanarak çıkaran firmamız, anti bakteriyel deterjanlar yardımı ile kirlerden arındıracaktır. Halıların anti bakteriyel deterjanlarla yıkanması özellikle çocuklu evler için son derece önemlidir.
Ekonomik Halı Yıkama Firması
Firmamız, sunduğu hizmet kalitesinin yanında uygun fiyatlı bir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Halı yıkama ücretleri oldukça pahalıdır. Bundan dolayı birçok kişi halı yıkama yerine evde silmeyi veya kendi imkanları ile yıkamayı tercih etmektedir. Fakat kendiniz yıkamanız durumunda çok fazla su masrafı çıkacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda halıların evde silinmesi durumunda halılar yıpranır ve sertleşmektedir. Bununla birlikte halıların dibindeki lekeler silmekle çıkmamakta ve zemine inen bu lekeler bir süre sonra tekrar çıkmaktadır. Bundan dolayı halı silme gibi hizmet almak yerine ekonomik halı yıkama hizmeti veren firmamızı tercih edebilir, halılarınızı uygun fiyata yıkama şansı yakalayabilirsiniz. Özellikle halı sayınız çoksa firmamızdan halı yıkama hizmeti almanız sizin için yararlı olacaktır.
Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti
Birçok firma halı yıkamada geleneksel yöntemler kullanmaktadır. Firmamız ise havuz sistemi ya da yerde yıkama sistemi gibi geleneksel yöntemleri kullanmamakta halılarınızı özel olarak hazırlanmış tesislerde yıkamaktadır. Firmamız, halılarınızı yıkamadan önce çırpma işlemi yapmakta, kıl ve tüy gibi kaba kirleri almaktadır. Profesyonel hizmet veren firmamız, otomatik bant sistemi ile halılarınızı yıkamaktadır. Firmamız, kalite kontrolü yapılan halıları santrifüj makinası ile sarmakta ve adresinize teslim etmektedir. Halı yıkama Dikmen firmamız, profesyonel bir halı yıkama hizmeti sunmaktadır.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK