Dikmen Halı Yıkama Ankara

Firmamız kurulduğu ilk günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışını ve çizgisini hiçbir şekilde bozmadan siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak kalitesine kalite, sizlerin güvenine de güven katarak profesyonel olarak halı yıkama hizmeti, koltuk yıkama hizmeti ve de overlok hizmetine devam etmektedir. 1990 yılında kurulan dikmen halı yıkama her geçen gün sizlerin de geri bildirimleriyle kendini geliştirmiş ve piyasada kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Dikmen halı yıkama firmamız, üç ana alanda sizlere hizmet etmekte ve bu üç alanda sizlerin takdirini kazanmaktadır. Uzman kadrosuyla ve kaliteli ekipmanlarıyla bu zor ve meşakkatli işleri siz değerli müşterileri için itinayla yapmaktadır ve çok uzun süreler yapmaya da devam edecektir.

Halı yıkama, koltuk yıkama ve overlok işlerinizi hangi işlemlerden geçirerek gerçekleştirdiğimizi, kimler tarafından bu işlemlerin yapıldığı ve ne şekilde teslim edildiğini açıklayacak olursak;

Halı yıkama işlemlerimizi öncelikle sizden, müşteri hizmetlerimize gelen çağrılarınızla başlatıyoruz. Halınız hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra isteğiniz doğrultusunda ya evinizde sizin gözlerinizin önünde halınızı yıkıyoruz ya da adresinize gelip halınızı alıp en kaliteli ürünlerle temizleyip, kurulayıp en kısa zamanda size teslim ediyoruz. Halınızı dünyanın en kaliteli ve en güzel kokulu şampuanlarıyla ve en kaliteli makineleriyle birlikte büyük bir özenle temizliyoruz.

Evinizde halı temizleme işlemlerimizden bahsedecek olursak; bu tip halı yıkama çeşidi en çok tercih edilen sistem halini almaya başladı. Zira halınızı gözlerinizin önünde ve sizin kontrolünüz altında yıkamak hem sizi rahatlatmakta hem de verdiğiniz ücrete değip değmediğini gördüğünüz için cebinizi rahatlatmaktadır. Dikmen halı yıkama firmamızın sunduğu en büyük hizmetlerden biri olan yerinde halı temizliği, halıfleks temizlikleri için ideal durmakta ve buna bağlı olarak tercih edilmektedir.

Yılda en az 2 kere temizlenmesi gereken halılarınızı, ellerinizle temizlemek sizin için çok zor olabilir. Ancak bir telefon kadar uzağınızda olan halı yıkama hizmeti veren firmamız için bu iş, bir çocuk oyuncağından ibarettir. Yıllardır süregelen deneyimimizle hiç bir noktayı atlamadan tek bir leke veya toz kalmadan halınızı temizliyor, kuruluyor ve siz değerli müşterilerimize iade ediyoruz.

Koltuk yıkama işlem aşamalarımızdan bahsedecek olursak; yine bu sistem de hem yerinde yıkama hem de firmada yıkama temizleme olmak üzere ikiye ayrılır. Bunun da en çok tercih edileni yerinde temizleme olup bu tip koltuk temizlikleri için dünyanın en kaliteli şampuanları ve makineleri kullanılmaktadır. Öncelikle özenle yıkanır, temizlenir ve sonrasında ise kurulayarak siz değerli müşterilerimize koltuğunuzu eskisinden çok daha yeni bir şekilde teslim ederiz. Kaliteli hizmet anlayışından şaşmayan dikmen halı yıkama siz değerli müşterilerimize halı yıkamada olduğu gibi koltuk yıkamada da en kaliteli ve kapsamlı hizmeti sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemleri şu şekilde gerçekleşmektedir; numaralarını sitemizden bulabileceğiniz birbirinden uzman müşteri hizmetlerimizi haftanın 7 günü 08:00 - 19:00 arasında istediğiniz saatte arıyor ve bizlere ihtiyacınızın ne olduğunu ve tam olarak ne istediğinizi anlatıyorsunuz. Bu konuşmanın sonucunda sizin belirlediğiniz tarihte evinize geliyor ve yine siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre ya evinizde, gözlerinizin önünde temizleme işlemlerine başlıyoruz ya da yine sizin isteğinize göre koltuğunuzu alıp firmamızda temizleyip, kurulayıp o şekilde eskisinden daha yeni olmak koşuluyla sizlere teslim ediyoruz. Bütün bu işlemleri biz uygularken siz sadece keyfinize bakıyorsunuz. Artık her sene koltuk alma devri bitti! Dikmen halı yıkama sayesinde siz değerli müşterilerimizin hem paraları cebinde kalacak hem de her yıkamadan sonra yeni gibi parıldayan koltuklara kavuşacak.

Dikmen halı yıkama firmamızın bir de overlok hizmeti bulunmaktadır. Peki, nedir bu overlok hizmeti? Hemen açıklayalım. Kullanımda olan halılarınızın en çok yıpranan yerleri sizlerin de bildiği üzere kenarlarıdır. Bir bakıma püskülleridir de diyebiliriz. İşte bizim size sunduğumuz overlok hizmetimiz de, halı kenarlarının ve püsküllerinin onarımı ve ilk günkü haline çevrilmesi olayıdır. Bütün bunlara bağlı olarak overlok hizmetimizi de yıllardır yapmakta ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ev, ev kapınıza kadar gelerek karşılamaktayız. Tek yapmanız gereken, bizi müşteri hizmetlerimizden aramanız ve adresinizi söylemeniz. Gerisini bize bırakın. Siz bizi ararsınız. Biz ise sizin belirlediğiniz bir saatte kapınızı çalar ve overlok yapılacak halınızı ister evinizde isterseniz firmamızda yapar ve ilk günkünden çok daha yeni ve sağlam bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ederiz. Overlok makinelerimiz çok sessiz çalışmakta olup kesinlikle ve kesinlikle siz değerli müşterilerimizi evinizdeki overlok hizmetlerinde rahatsız etmez aksine kendisine hayran bıraktırır.

Firmamız siz değerli müşterilerine daima kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışını kendine misyon edinmiş ve kurulduğu yıldan bu güne kadar da bu çizgide devam etmiştir. Siz değerli müşterilerimizin de şikâyet ve önerileriyle her geçen gün daha da büyüyen ve hizmet anlayışını da buna göre daha da yücelten dikmen halı yıkama, %100 memnuniyet garantisiyle siz değerli müşterilerini bekler.

Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK